O nás

https://rawsef.sk/assets/images/globals/kati.jpg

Vítam Vás! Moje meno je Katalin Hodossy. Raw vegánske stravovanie je dnes už súčasťou môjho každodenného života. Priaznivé účinky tohto stravovania majú pozitívny dopad na život všetkých členov mojej rodiny. Z tohto dôvodu som sa rozhodla urobiť všetko preto, aby aj iní mali možnosť vyskúšať vitariánske stravovanie. Takto vznikol Raw Šéf.

Vznikol v momente, keď som prežívala najťažšie chvíle svojho doterajšieho života. Vtedy som pochopila, že zdravie je stav podobný láske. Život nie je vždy taký štedrý k človeku, že ho s takouto ideálnou situáciou obdaruje. Jej nedostatok som prežívala ako veľkú nespravodlivosť, a vzbúrila som sa proti nej. Avšak v tej chvíli bezmocnosti a bezradnosti som pocítila ešte jednu dôležitú vec – vlastnú vôľu. Začala som ju nekompromisne počúvať, a cítila som, ako sa vo mne znovu objavuje život. Vtedy som pochopila, že vitalita existuje. Naučila som sa ju pestovať, a zrazu zavítalo do mojej rodiny zdravie. Zázrak. Nuž, odvtedy som zaľúbená, a moja láska má meno Raw Šéf.

Raw Šéf je moja láska, lebo všetky činnosti, ktoré sú s ním spojené pramenia z môjho srdca. Snažím sa prostredníctvom nich sa podeliť s Vami o ten zázrak, ktorý sa stal v mojom živote. Vytvoriť príležitosť, aby ste mali možnosť spoznať raw vegánsku kuchyňu, teda ochutnať surové, živé jedlá pripravované z rastlinných surovín, a pocítiť ich výživový potenciál.

Počúvajte svoj vnútorný hlas a posilnite svoju vôľu! Obnovte svoju vitalitu, stravujte sa výživne!

 - Raw Šéf

Hanssem OZEN Vákuový mixér - červený

HAF-HB300RE Profesionálny mixér na každodennú prípravu turmixov, smoothies a nápojov. Čerstvosť a vitalita na jedno stlačenie.
 - Raw Šéf

Byzoo Giraffe Vákuový mixér - biely

ZAG01 O vás každodenný čerstvý, výživný a chutný nápoj sa postará extra silná hex čepeľ vákuového mixéra prémiovej kvality od holandského výrobcu Byzoo.
 - Raw Šéf

JTC Omniblend profesionálny mixér, čierny, 2 l

Omniblend TM 800 JTC Omniblend TM 800 je vysokovýkonný profesionálny mixér, spolahlivý pomocník v každej domácnosti pri príprave pokrmov raw vegánskej kuchyne.
 - Raw Šéf

Byzoo Zebra Slow Juicer Odšťavovač - červený

ZAZ01-1-1-1 Odšťavujte ovocie a zeleninu rýchlo a chutne. Pomocu Byzoo Zebra bude odšťavovanie jednoduché a výsledok bude dokonale výživný.
 - Raw Šéf

Byzoo profesionálna sušička

BYZ-SCORPION Uchovávajte ovocie, zeleninu, bylinky, a zachovajte všetky ich výživné látky. Pomôžte si pri tom profesionálom, bude za Vás pracovať rýchlo a presne.
 - Raw Šéf

Byzoo Raccoon Kuchynská doska na krájanie a sterilizátor

ZAS01E Byzoo Raccoon nie je iba elegantný box na ukladanie kuchynských dosiek. Je to prezícny prístroj, ktorý vaše dosky, nože, nožničky aj sterilizuje.
 - Raw Šéf

Chocolate lover

YSF_CHL_150 Chocolate Lover Mix je skutočne vynikajúca a chutná zmes, nemôže to byť inak pretože obsahuje kakao. Skutočná energetická bomba.
 - Raw Šéf

Energy bomb

YSF_EB_150 Energy Bomb Mix vám pomáha koncentrovať a naplniť energiou po dobu 6-8 hodín.
 - Raw Šéf

Forever beautiful

YSF_FB_200 Forever beautiful je zmes živín, ktoré podporujú zdravie pokožky, vlasov, nechtov, zraku, kostí, a chráni bunky pred oxidačným stresom.